Antrenör Gelişim Vize Semineri

Federasyonumuzun 2020-2021 sezonu öncesi düzenleyeceği Antrenör Gelişim Vize Semineri ZOOM üzerinden online olarak düzenlenecektir.

Kademelere Göre Seminer Programı:

3. ve üstü Kademeler : 2 Aralık 2020 Saat: 20:00-22:00 arası

2. Kademeler : 3 Aralık 2020 Saat: 20:00-22:00 arası

1. Kademeler : 4 Aralık 2020 Saat: 20:00-22:00 arası yapılacak olup, Gelişim Vize Seminerine antrenörlerimizin katılması zorunludur. Seminere katılmayan antrenörlerin vize işlemleri yapılmayacaktır.

BAŞVURULAR 24 KASIM 2020 TARİHİNDE BAŞLATILACAK 01 ARALIK 2020 GÜNÜ SAAT 18:00 MESAİ BİTİMİ İTİBARİYLE SONLANDIRILACAKTIR.

NOT: Antrenörlerin üst kademe antrenörlük kurslarına katılmaları için bulundukları kademede en az iki gelişim seminerine katılmaları gerekmektedir. Aksi takdirde Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak üst kademe antrenörlük kurslarında seminer eksikliği nedeniyle müracaatları kabul edilmemektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

*e Devlet –Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (100,00 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI şubelerinden yatırılacaktır. Ödemeleri EFT-HAVELE yoluyla yapan antrenörlerin spor bilgi sisteminde ödeme yapmadıkları görülmekte olduğundan sistem tarafından seminere katılmalarına onay verilmemektedir.

Lütfen seminer ödemelerinizi e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI şubelerinden yatırınız.

e-Devletten başvuru yapamayan Yabancı Uyruklu antrenörler, Türkiye Ekonomi Bankası Ankara Şubesi TR93 0003 2000 0000 0059 1829 91 ıban numarasına (100,00 TL) seminer ücretini yatırarak dekontlarını, Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini, başvuru bitiminde önce ramazanturkoglu75@gmail.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Bilgi için Ramazan TÜRKOĞLU (0506 807 12 87)

* Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; tüm antrenörlerimizin bu programı bilgisayar ve telefonlarına kurmaları gerekmektedir. Seminer günü mesai bitiminden önce sistemde kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

• Seminer için Zoom programının bilgisayar veya cep telefonunuza kurmanız gerekmektedir.

• İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşıla bilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma-donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.

• Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.

• Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.

• Zoom programını açtığınızda Please enter your name (lütfen adınızı giriniz) yazılı pencereden adınızı soyadınızı yazarak ok tuşuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bizler tarafından toplantıya kabul edilmenizi bekleyiniz.