U15 Erkekler Bölgesel Lig Birincisi Hatay
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220807-WA0021.jpg)
04 – 07 Ağustos 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen U15 Erkekler Bölgesel Lig Müsabakaları sona erdi.
İki grup halinde ve tek devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar sonucunda oluşan sıralamayla, dereceye giren ilk 6 takım 2.Lige yükselen takımlar oldular.
Müsabakaları Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü şampiyon olarak tamamlarken, Keçiören Belediye Bağlum Spor Kulübü ikinci, Eskihisar Su Sporları Kulübü ise üçüncü olarak tamamladı.
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220807-WA0022-1024x768.jpg)
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220807-WA0024-1024x576.jpg)
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220807-WA0037-1024x768.jpg)