KADINLAR 2. LİG ŞAMPİYONU ESTİ
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/KADINLAR-2-LIG-SAMPIYONU-ESTI.png)
19-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Kadınlar 2. Lig 2. Devre Müsabakaları sona erdi.
6 Takımın katıldığı müsabakalar çift devreli lig usulüne göre oynandı.
Müsabakalar sonucunda Ege Su Sporları Tenis İhtisas Spor Kulübü 2022-2023 sezonu Kadınlar 2. Lig şampiyonu olurken; Dalton Koleji Spor Kulübü ikinci, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ise üçüncü oldu.