Millilerimizden Namağlup Grup Liderliği
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2023/08/gsb_manisa_photo_1690963202246.jpg)
Türkiye’nin ev sahipliğinde 29 Temmuz – 05 Ağustos 2023 tarihlerinde Manisa’da düzenlenen U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda ay yıldızlı ekibimiz namağlup gruptan çıktı.
Şampiyonada D grubunda yer alan millilerimiz, Ukranya ‘yı 19 – 6, Büyük Britanya’yı 9 – 5, İrlanda’yı 20 – 5 ve Sırbistan’ı 15 – 7 mağlup ederek grubunu lider tamamladı.
Çeyrek final için 02 Ağustos Çarşamba günü 19:30 ‘da Fransa ile karşılaşacak olan millilerimize başarılar dileriz.