U16 ERKEK MİLLİ TAKIMIMIZ SLOVAKYA TURNUVASINDA YARI FİNALDE
![](https://sutopu.org.tr/wp-content/uploads/2024/06/u16Erkek.jpg)
U16 Erkek Milli takımımız, Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında, 31 Mayıs -2 Haziran 2024 tarihleri arasında Slovakya’nın Nováky şehrinde düzenlenen Slovakya Turnuvası katılmıştır.
Turnuvada A grubunda yer alan takımımız, Polonya’yı 11-9, İsrail’i 5-4 yenerken, Almanya’ya 7-4 yenilerek grubu ikinci tamamlamış ve Romanya ile yarı final oynamaya hak kazanmıştır.